Vyhledávání

Sloupec reklamy
Když cvakne spoušť - prezentace profesionálních i zájmových fotografů
 

ENZO
Jaroslav Špulák - hudební kritik a spisovatel
 
 
  
Adventure Golf Horní Bezděkov 

START do roku 2013 - Centrum FotoŠkoda - Milan Škoda

01. 03. 2013

Pan Milan Škoda

Centrum FotoŠkoda

www.fotoskoda.cz

Facebook CFŠ


Vážený pane Milane Škodo, ještě než se budeme věnovat novému roku 2013, můžete prosím zhodnotit úspěchy či významné události vaší společnosti minulého roku?


Uspořádali jsme 25 výstav našich zákazníků, 46 týdnů prezentací novinek, workshopy na Šumavě, Českosaském Švýcarsku, vydali 2 fotografické časopisy a mnoho dalšího je za námi díky roku 2012. Největšími změnami jsou ovšem změny v prodejně – Leica Boutique se vedle Vídně nebo New Yorku stal dalším výsostným místem s top produkty této značky. Spojili jsme prodej rámečků a rámů na míru a rozšiřujeme příslušenství. Pokračujeme ve vizi největšího prodejní showroomu fotografických značek v Čechách a ojedinělém konceptu prodejny, který ve světě nemá obdoby.

Foto: © Centrum FotoŠkoda

Jak pohlíží vaše paní manželka na vaše zaměstnání? Jste schopen věnovat čas i svým dalším zálibám a rodině? Anebo je váš čas výhradně určen vaší firmě?

Moje partnerka je již dlouhodobě zvyklá, že firmu buduji cílevědomě již 20 let, tak toleruje moje vytížení i to, že jsem myšlenkami často v práci. Na záliby mi nyní zbývá více času než dříve, protože ve firmě pracuje můj syn, který toho již za mě hodně zastane.

Foto: © Centrum FotoŠkoda

Nedávno začal nový rok. Dáváte si osobní předsevzetí? Dozvědí se je čtenáři tohoto rozhovoru?

Rád bych v tomto roce posunul vývoj ve firmě opět dopředu, přál bych si dostatek zdraví, z mých předsevzetí bych si přál, abych dokázal všechny problémy řešit s úsměvem a v pohodě.

Foto: © Centrum FotoŠkoda

Zaměřme, prosím, pozornost na stěžejní otázku celého rozhovoru, na firemní plány vaší společnosti. Na co se mohou příznivci vaší společnosti, vaší značky těšit v roce 2013?

V zásadě budeme pokračovat ve změnách, které jsme započali v loňském roce a souvisejí s výročím 10 let v paláci Langhans. Budeme dávat důraz na příslušenství zvláště k digitálním zrcadlovkám a rozvíjet profesionální poradenství k produktům.

Foto: © Centrum FotoŠkoda

Pohár Galerie WWG.CZ se koná jako již tradičně v areálu Adventure Golf Horní Bezděkov. Přijedete, prosím, vy osobně nebo někdo z vaší společnosti na letošní již pátý ročník tohoto nejstaršího českého turnaje v Adventure Golfu v sobotu 1. června 2013? Zúčastnit se turnaje, představit svoji společnost, předat osobně nějakou vaší cenu?

Na předání ceny přijedu pokud možno osobně. Pokud to nevyjde, určitě s tím někoho pověřím.

Foto: © Centrum FotoŠkoda

 

Vážený pane Škodo, přeji vám splnění Vašich přání a plánů. A v první řadě pevné zdraví jako předpoklad vašeho spokojeného života.


Jiří Heller
Galerie WWG.CZ


Partneři galerie

 Centrum FotoŠkoda

FOMEI

OLYMPUS

Mediální partneři

  Asociace profesionálních fotografů ČR 

 

Provozovatel galerie

Mediální partner