Vyhledávání

Sloupec reklamy
Když cvakne spoušť - prezentace profesionálních i zájmových fotografů
 

ENZO
Jaroslav Špulák - hudební kritik a spisovatel
 
 
  
Adventure Golf Horní Bezděkov 

Sejkot a Heller v Centru FotoŠkoda a Heller ještě v Kafíčku Poděbrady

18. 01. 2022

Galerie WWG.CZ vystavuje – XIII“

Roman Sejkot a Jiří Heller před koncem výstavy v Centru FotoŠkoda.

 

 

Roman Sejkot a Jiří Heller - Centrum FotoŠkoda


 

 


Fotografie patnácti vystavujících autorů budou k vidění v Centru FotoŠkoda do soboty 22. ledna 2022. Letos se výstavy účastní Alice Bochňáková, Petra Doležalová, František Dostál, Jiří Heller, Václav Lahovský, Ivana Lukavská, Jiří Maršíček, Jana Mašterová, Miloš Nejezchleb, Miloš Sedláček, Roman Sejkot, Daniel Šeiner, Libor Špaček, Jakub Štěpán a Alena Vykulilová.

Na výstavě budou dva její autoři Roman Sejkot a Jiří Heller přitomni v Minigalerii CFŠ ve čtvrtek 20. ledna 2022 od 17.00 do 18.00 hodin . Pokud budete mít zájem se dozvědět o přípravách výstav Galerie WWG.CZ, o tvorbě naší i ostatních vystavujících autorů více, zastavte se tam na kus řeči...


KVADRALY.CZ v Kafíčku v Poděbradech.

Jiří Heller - KVADRALY.CZ - Kavárna Kafíčko Poděbrady

 

V poslední den měsíce ledna 2022 skončí i výstava KVADRALY.CZ v Kavárně Kafíčko v Poděbradech. V centru města, vedle kolonády v ulici Na Valech 445.

Autor fotografií Jiří Heller řekl: "Své fotografie jsem vystavoval již na skoro stovce výstav. Osobních a kolektivních. Na různých místech republiky. Možnost zveřejnění mých velkoplošných zvětšenin ze souboru www.KVADRALY.cz v kavárně Kafíčko mne velmi potěšila. Řadím ji mezi tři nejpříjemnější prostory se zajímavou návštěvností v posledních řekněme šesti letech. Děkuji majitelům kavárny, jejím zaměstnancům i návštěvníkům tohoto místa. Moji rodiče bydleli v Přední Lhotě u Poděbrad. Fotografie v poděbradském Kafíčku jsou tak i mým poděkováním pro ně..."

Partneři galerie

 Centrum FotoŠkoda

FOMEI

OLYMPUS

Mediální partneři

  Asociace profesionálních fotografů ČR 

 

Provozovatel galerie

Mediální partner